Aizdevuma pakalpojumi uzņēmējiem

Vēlies attīstīt savu biznesu?

Mēs saprotam, ka iespējas nāk negaidīti un, lai tās izmantotu, nav daudz laika gaidīt. Tāpēc aizdevumus izskatām ātri un piemeklējam izdevīgus risinājumus, kas ļaus attīstīt biznesu tālāk un sasniegt jaunas virstones. 

Renovācija

Aizdevums biznesa attīstībai

Uzņēmuma izaugsme prasa lielus ieguldījumus, tāpēc aizdevums biznesa attīstībai ir lielisks produkts uzņemējiem, kuri vēlas ātrāk saniegt savus noliktos mērķus. Neatpaliec no konkurentiem un saņem izdevīgu aizdevuma piedāvājumu, lai aplielinātu uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus. Šis aizdevuma veids var būt arī kā nozīmīgs atspēriena punkts jauniem uzņēmumiem vai cilvēkiem, kuri tikai uzsākt saimniecisko darbību.

Aizdevums īpašuma iegādei

Latvijas īpašuma tirgus ir gana konkurētspējīgs un ātrai finansējuma saņemšani ir nozīme. Aizdevums īpašuma iegādei ir lielisks veids kā saņemt finansējumu ēkas, rūpnīcas vai citu komerctelpu iegādei. Paplašini savu uzņēmuma esošās telpas vai iegādājies jaunu īpašumu izmantojot šo piedāvā’to pakalpojumu.

Aizdevums īpašuma iegādei
Ēkas renovācija

Aizdevums fasādes renovācijai

Paaugstini sava īpašuma energoefektivitāti vai uzlabo ēkas vizuālo stāvokli, izmantojot aizdevumu fasādes renovācijai. Fasādes renovācija samazinās Jūsu uzņēmuma komunālos maksājumus gan uzlabos Jūsu uzņēmuma visuālo identitāti.

Aizdevums ēkas renovācijai

Lielisks risinājums maziem vai vidēja izmēra, kuri nodarbojas ar  nekustamā īpašuma projektu attīstīšanu, kuri vēlas saņemt finasējumu sava īpašuma renovācijas darbiem. Attīsiti savu primo vai kārtējo projektu un nostiprini savu pozīciju Latvijas nekustamā īpašuma tirgū.

Biznesa attīstībai