Izdrukāt

Vēl tikai 13 dienas var pieteikties skiču konkursam par simtgades alejas izveidi pie Nacionālā teātra

2018-01-11

Rīgas domes Īpašuma departaments izsludinājis atklātu skiču konkursu par simtgades alejas izveidi pie Latvijas Nacionālā teātra.

490.jpg - 1.89 MB

Rīgas domes Īpašuma departaments izsludinājis atklātu skiču konkursu par simtgades alejas izveidi pie Latvijas Nacionālā teātra. 

Simtgades aleju ir plānots izveidot teritorijā no teātra ēkas austrumu fasādes līdz Pilsētas kanālam, ietverot arī teritoriju līdz ēkai Kronvalda bulvārī 4 - kādreizējai Latvijas Universitātes Bioloģijas fakultātes ēkai.

Par skiču konkursa dalībnieku var būt jebkura juridiska vai fiziska persona vai to grupas un viens autors var iesniegt dalībai arī vairākus darbus.

Pieteikumi tiks gaidīti līdz 23.janvārim plkst.10 un tie jāiesniedz Rīgas domes Īpašuma departamentā Riharda Vāgnera ielā 5, Rīgā. 

Skiču konkursa balvu fonds ir 9500 eiro, no kuriem pirmās vietas ieguvējs saņems 4000 eiro, otrās vietas - 2500 eiro, bet trešās vietas ieguvējs balvā saņems 1500 eiro. Dalībniekiem tiks piešķirtas arī divas veicināšanas balvas 750 eiro apmērā.

Simtgades alejas ieceri plānots realizēt līdz nākamā gada 4.maijam un saskaņā ar konkursa nolikumu, ieceres īstenošanai nevar tikt atvēlēti vairāk par 135 000 eiro.

Nolikums