Izdrukāt

Departaments vasaras brīvlaikā nodarbinās 105 jauniešus

2017-05-31

Ceturtdien, 1.jūnijā, Rīgas domes Īpašuma departamentā darbu uzsāks 35 jaunieši no dažādām Rīgas izglītības iestādēm, bet vasaras brīvlaikā departamentā kopumā tiks nodarbināti 105 jaunieši. 

Jau ceturto gadu Rīgas domes Īpašuma departaments piedalās Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) īstenotajā projektā  "Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs". 

Šogad Rīgas domes Īpašuma departamentā projekta vadītāja asistenta un arhivāra pienākumus pildīs jaunieši no Rīgas Centra humanitārās vidusskolas, Rīgas Juglas vidusskolas, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas, Rīgas Lietuviešu vidusskolas, Rīgas Teikas vidusskolas, Rīgas Ukraiņu vidusskolas, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas, Rīgas Valsts 3.ģimnāzijas, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas, Ulbrokas vidusskolas, Ādažu vidusskolas, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas, Rīgas 84.vidusskolas, Rīgas Kultūras vidusskolas, Ziemeļvalstu ģimnāzijas, Baložu vidusskolas, Ķekavas vidusskolas, Friča Brīvzemnieka pamatskolas, J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna  vidusskolas, Rīgas 45. vidusskolas , Rīgas 47. vidusskolas, Rīgas 49. vidusskolas, Rīgas Tirdzniecības profesionālās vidusskolas un Rīgas Celtniecības koledžas. 

Tā kā interese par iespēju strādāta departamentā no jauniešu puses bija ļoti liela, tad atsevišķākās Rīgas skolās tika rīkoti konkursi, kurā tika pārbaudītas jauniešu zināšanas par Rīgas pilsētas vēsturi un arhitektūru. Lai veicinātu jauniešos izpratni par darbu pašvaldībā un būvniecības nozarē, Rīgas domes Īpašuma departaments nākamgad plāno līdzīgu konkursu rīkot visās Rīgas skolās.   

Papildus saviem tiešajiem  pienākumiem, jauniešiem būs arī iespēja apmeklēt dažādus būvjobjektus, kuru rekonstrukcijas darbu pasūtītājs ir Rīgas domes Īpašuma departaments – Mežaparka Lielo estrādi, kultūras pili “VEF”, topošo Centra sporta kvartālu K. Barona ielā 116a, kā arī skolas un bērnudārzus, kur visas vasaras garumā noritēs dažādi būvdarbi. Kā arī jaunieši tiksies ar pašvaldības un būvniecības nozares speciālistiem, kuri iepazīstinās ar savām profesijām.   

Rīgas domes Īpašuma departamentā 105 jaunieši būs nodarbināti laika periodā no 1.jūnija līdz 31.augustam.