Izdrukāt

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoram "Ēnu dienā" sekos 17 ēnas no dažādām skolām

2017-02-14

Trešdien, 15.februārī, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs "Ēnu dienā" kopā ar 17 ēnām no dažādām skolām apmeklēs kultūras pili “VEF” un iepazīsies ar ēkā notiekošiem rekonstrukcijas darbiem.

Jau ceturto gadu Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoram Oļegam Burovam "Ēnu dienā" darba gaitās līdzi sekos skolēni. O.Burovam šogad būs septiņpadsmit "ēnas" jeb 17 jaunieši, kuri mācās dažādas Rīgas skolās – Asnāte Bērziņa un Elvita Krastiņa no Rīgas Juglas vidusskolas, Kitija Ase, Matīs Zvirbulis, Raivis Kupracevičs un Andris Iļjins no Friča Brīvzemnieka pamatskolas, Roberts Bratuska un Jānis Freimanis no Rīgas Klasiskās ģimnāzijas, Eva Revita Vītola un Laura Luīze Āboliņa no Rīgas 84.vidusskolas, Emīls Eihamnis no Rīgas 49.vidusskolas, Elīna Čevere no Rīgas Ukraiņu vidusskolas, Darja Ļebedeva no Rīgas Kultūras vidusskolas, Augusts Kārlītis no Āgenskalna Valsts ģimnāzijas,. Kā arī Artūrs Gedušs no Babītes vidusskolas.

Ēnu diena" kopā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta direktoru O.Burovu sāksies plkst.10.00 ar kultūras pils “VEF” rekonstrukcijas darbu apskati. Pēc tam visi dosies uz Rīgas 64.vidusskolas topošo sākumskolas ēku Burtnieku ielā 34, kurā šobrīd norit telpu renovācijas darbi. Savukārt pēc tam jaunieši kopā ar direktoru dosies uz Rīgas 84.vidusskolu (Lielvārdes ielā 141), kur iepazīsies ar izveidoto sporta un aktīvās atpūtas laukumu. Pēc tam kopā ar jauniešiem apsekosim Lielo kapu teritoriju. Tikšanās laikā  jaunieši apmeklēs arī kādu vidi degradējošu būvi un uzzinās informāciju par pašvaldības iespējām tās sakārtot. Ēnu diena noslēgsies ap plkst.14.00 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5), kur prezentēsim bijušā LU stadiona Kr.Barona ielā116a attīstības koncepciju, kā arī prezentēsim Fr.Brīvzemnieka pamatskolas (Zeļļu iela 4) telpu topošo interjeru.   

 

Baiba Gailīte, Rīgas domes Īpašuma departamenta Sabiedrisko attiecību un mārketinga jautājumu projektu vadītāja