Izdrukāt


Graustus Bebru ielā 35 nojauks pašvaldība

2017-05-22

Šodien, 22.maijā Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti lēma graustu Bebru ielā 35 sakārtošanu piespiedu kārtā, tos nojaucot. Graustu nojaukšanas darbus tādā apjomā, kas nodrošinātu cilvēku drošību, sabiedrisko kārtību un vides degradācijas novēršanu, veiks Rīgas domes Īpašuma departaments.

Top centra sporta kvartāls!

2017-05-19

Rīgā kultūras pieminekļu saglabāšanas līdzfinansējuma konkursā 55 objektiem piešķirti 487 189 eiro

2017-04-28

Rīgas domes Vidi degradējošo būvju komisija šodien, 28.aprīlī, apstiprināja 487 189 eiro finansējuma piešķiršanu 55 konkursa projektu pieteikumiem kultūras pieminekļu saglabāšanai. 

Grausta Torņakalna ielā 2 nojaukšanu pabeigs maijā 

2017-04-26

Šodien, 26.aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu apsekoja vidi degradējošas būves Torņakalna ielā 2 demontāžas darbus, kurus ir plānots pabeigt maijā.  

Veselības centrs “Iļģuciems” 22.maijā uzsāks darbu atjaunotā ēkā 

2017-04-25

Šodien, 25.aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks  Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, Labklājības departamenta direktori Irēnu Kondrāti un Rīgas veselības centra valdes priekšsēdētāju Inetu Zīriņa un iestādes darbiniekiem, Atvērto durvju dienā iepazinās ar Rīgas veselības centra filiāles “Iļģuciems” atjaunoto ēku.

Parakstīts Mežaparka Lielās estrādes pārbūves līgums 

2017-04-25

Šodien, 20.aprīlī, uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves tika parakstīts līgums par estrādes pārbūvi. Tas paredz skatītāju zonas un estrādes pielāgošanu 2018. gada XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.


Noskaidroti 10 LMA studenti, kuri radīs monumentālus glezniecības darbus uz Rīgas izglītības iestāžu fasādēm

2017-04-20

2017. gadā Rīgā tiks īstenoti deviņi pirmsskolas un viens skolas fasādes apgleznojums. Sīvā konkursā tika nolemts, ka pirmsskolas fasādes šogad apgleznos Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studenti Kristīne Kutepova, Baiba Ābelīte, Miķelis Mūrnieks, Kaspars Iļjins, Ansis Rozentāls, Ella Mežule, Zahars Znaidjanovs, Jana Šandibina, savukārt skolas fasādi apgleznos Sabīne Ostrovska.

Atklāta Rīgas Dzemdību nama atjaunotā fasāde

2017-04-12

Šodien, 12.aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks,  Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova atklāja atjaunoto ēkas fasādi ar trīs magnolijas koku iestādīšanu.

Zināmi konkursa par Rīgas izglītības iestāžu ēku apdari uzvarētāji 

2017-04-07

Rīgas domes Īpašuma departaments informē, ka konkursa komisija ir izvērtējusi profesionālo mākslinieku, dizaineru un arhitektu iesniegtos projektus konkursā par Rīgas izglītības iestāžu ēku apdari un paziņo tā rezultātus. 

Topošās Rīgas 64.vidusskolas sākumskolas ēkas Burtnieku ielā 34 rekonstrukcijas un teritorijas labiekārtošanas darbu apskate

2017-03-30

Šobrīd ir paveikta puse no plānojamiem ēkas apdares darbiem. Norit dažādu sistēmu montāžas darbi - ūdensvada, apkures, vēdināšanas, utt.  Ēkai tiks atjaunota ne tikai fasāde, bet uzlabota arī tās energoefektivitāte.  Uzsākti ir arī teritorijas labiekārtošanas darbi. Teritorijā no jaunā mācību gada tiks izveidots futbola laukums, divi multifunkcionālie laukumi, skrejceļi ar gumijotu segumu. Uzstādītas jaunas rotaļu un ielu vingrošanas iekārtas. Sporta laukums būs pieejams arī apkārtējo māju iedzīvotājiem. Atjaunotajā ēkā no 1. septembra mācīsies 460 Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas audzēkņi.

Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas iepirkuma konkursā saņemti trīs piedāvājumi 

2017-03-24

Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas iepirkuma konkursā saņemti trīs piedāvājumi, kas par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem, norādīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Olegs Burovs.

"Dienas personība": Pašvaldības atbalsts vēsturisku ēku restaurācijai

2017-03-10

RīgaTV24 studijā viesojas Rīgas domes Īpašumu departamenta direktors Oļegs Burovs un studentu korporācijas "Tervetia" biedrs Mārcis Plūme. Raidījumā "Dienas personība" notiek saruna par Rīgas pašvaldības atbalstu vēsturisku ēku restaurācijai. Burovs stāsta, ka Rīgā ir vairāki simti namu, kuri ir pieskaitāmi pie kultūrvēsturiskiem pieminekļiem.

Kultūras pieminekļu atjaunošanai iesniegtie projekti ievērojami pārsniedz pašvaldības piešķirto līdzfinansējumu

2017-03-06

Šodien, 6.martā, Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija atvēra 91 projektu pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai vai atjaunošanai.