Izdrukāt


Stadions Kr.Barona ielā 116a tiks pārveidots par iedzīvotājiem atvērtu multifunkcionālu sporta un aktīvās atpūtas kompleksu

2016-09-26

Pirmdien, 26.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs,  domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, pārstāvji no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  un  Pilsētas attīstības departamenta iepazinās ar Rīgas domes Īpašuma departamenta sagatavotajiem priekšlikumiem vecā LU stadiona  Kr.Barona 116a pārbūvē.

Pie Deglavas ielas kalna atklāts Rīgas 84.vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukums

2016-09-26

Svētdien, 25. septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis, Rīgas 84. vidusskolas direktore Vineta Misgirda, būvfirmas PS “LNK Industries Partnerhip” pārstāvji, skolēni, vecāki, sabiedrībā populāri sportisti un rīdzinieki pie Deglavas ielas kalna atklāja Rīgas 84.vidusskolas (Lielvārdes ielā 141) sporta un aktīvās atpūtas laukumu.  

Rīgas domes vadība iepazīsies ar sporta kompleksa Kr.Barona 116a attīstības priekšlikumiem

2016-09-23

Pirmdien, 26.septembrī, plkst.11.00 Krišjāņa Barona ielas 116a stadionā Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks iepazīsies ar Īpašuma departamenta sagatavotajiem sporta kompleksa attīstības priekšlikumiem.

Rīdzinieki aicināti uz vērienīgā 84.vidusskolas sporta un aktīvās atpūtas laukuma, kas atrodas  pie Deglavas ielas kalna,  atklāšanas pasākumu

2016-09-22

Svētdien, 25. septembrī, Rīgas iedzīvotāji aicināti uz Rīgas 84. vidusskolas (Lielvārdes iela 141) sporta un aktīvās atpūtas laukuma atklāšanas pasākumu , kas norisināsies no plkst. 10.00 līdz 17.00 ar dažādām sportiskām un atraktīvām aktivitātēm bērniem, jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un senioriem.

Piespiedu kārtā sakārtos graustus Brīvības gatvē 215 un Stiebru ielā 6A

2016-09-20

Šodien, 19.septembrī, Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti lēma par graustu Brīvības gatvē 215 un Stiebru ielā 6A sakārtošanu piespiedu kārtā.

Atjaunotajā Rīgas 37.vidusskolā mastā svinīgi tiks pacelts Rīgas pilsētas karogs

2016-09-16

Pirmdien, 19. septembrī, plkst.11.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks virs Rīgas 37.vidusskolas, Čiekurkalna 1.līnijā 53, pacels Rīgas pilsētas karogu. 

Līdz nākamajai vasarai plānots rekonstruēt Iļģuciema poliklīniku

2016-09-02

SIA “Rīgas veselības centra” filiāles “Iļģuciems” ēku Sēlpils ielā 15 (tautā sauktu arī par Dzirciema poliklīniku) plānots sākt rekonstruēt jau šoruden un darbus pabeigt līdz nākamā gada vasarai, par to piektdien sanāksmē ar poliklīnikas darbiniekiem informēja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Rīgas Centra humanitārās vidusskolas sākumskolas ēkā, Kr.Barona ielā 116, tika veikti otrās kārtas rekonstrukcijas darbi

2016-09-02

Ēkai tika atjaunota vēsturiskā fasāde, uzstādīta nakts izgaismojuma sistēma un realizēta virkne darbu, lai uzlabotu skolas vides pieejamību un teritorijas labiekārtojumu. Vispārceltniecisko darbu ietvaros tika veikta ūdensvada un kanalizācijas, tai skaitā lietus ūdeņu kanalizācijas, izbūve, siltummezgla rekonstrukcija, kā arī atjaunota apkures un ventilācijas sistēma. Tika veikti virtuves un ēdamzāles renovācijas darbi, izbūvēta jauna aktu zāle, tai skaitā skatuves gaismas un audio aprīkojums, kā arī pagrabstāvā ierīkotas jaunas ģērbtuves. Skolas telpas tika aprīkotas ar darbam nepieciešamām mēbelēm un kabinetu aprīkojumu.

Rīgas domes vadība piedalījās četru skolu Zinību dienas svinībās

2016-09-01

Ceturtdien, 1.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu piedalījās četru pilsētas skolu Zinību dienas svinībās, turklāt trijās skolās vienlaikus tika atklāti arī jaunie sporta kompleksi.

Rīgas domes vadība piedalīsies četru skolu Zinību dienas svinībās

2016-09-01

Ceturtdien, 1.septembrī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu piedalīsies četru pilsētas skolu Zinību dienas svinībās, turklāt trijās skolās tiks atklāti jaunie sporta kompleksi.

Jaunajā mācību gadā Rīgā brīvpusdienas būs arī 5. – 9. klašu skolēniem; šogad izglītības ēku remontdarbos ieguldīti 27 miljoni eiro

2016-08-31

Rīgas izglītības iestādes ir gatavas uzsākt jauno mācību gadu. To trešdien, 31. augustā, preses konferencē uzsvēra Rīgas pašvaldības vadība.

Notiks preses konference par jauno mācību gadu Rīgas izglītības iestādēs

2016-08-30

Trešdien, 31. augustā, plkst. 13.00 Rīgas Austrumu vidusskolas telpās  (Viļānu ielā 13) notiks preses konference, kurā informēs par aktualitātēm Rīgas izglītības iestādēs, sagaidot jauno 2016./2017. mācību gadu. Konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis un Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Rīgas domē prezentē Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas skiču projektu

2016-08-30

Šodien, 29.augustā, Rīgas domes Sēžu zālē kultūras ministre Dace Melbārde kopā ar Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku, deputātiem un žurnālistiem, iepazinās ar Īpašuma departamenta direktora Oļega Burova, arhitektu Jura Pogas un Austra Mailīša sagatavoto prezentāciju par Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projektu. 

Prezentēs Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projektu

2016-08-26

Pirmdien, 29.augustā, plkst.13.30 Rīgas domes Sēžu zālē (Rātslaukumā 1) kultūras ministre Dace Melbārde kopā ar Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku iepazīsies ar Īpašuma departamenta direktora Oļega Burova, arhitektu Jura Pogas un Austra Mailīša sagatavoto prezentāciju par Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projektu. 

Rīgas pašvaldība kopā ar Nodarbinātības valsts aģentūru dalās pieredzē par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā

2016-08-26

Šodien, 25.augustā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar RD Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu tikās ar Nodarbinātības valsts aģentūras direktora vietnieci Inesi Šteinu un skolu direktoriem, kuru jaunieši ir nodarbināti šovasar pašvaldībā.