Izdrukāt


Notiks preses konference par jauno mācību gadu Rīgas izglītības iestādēs

2016-08-30

Trešdien, 31. augustā, plkst. 13.00 Rīgas Austrumu vidusskolas telpās  (Viļānu ielā 13) notiks preses konference, kurā informēs par aktualitātēm Rīgas izglītības iestādēs, sagaidot jauno 2016./2017. mācību gadu. Konferencē piedalīsies Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis un Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.

Rīgas domē prezentē Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas skiču projektu

2016-08-30

Šodien, 29.augustā, Rīgas domes Sēžu zālē kultūras ministre Dace Melbārde kopā ar Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku, deputātiem un žurnālistiem, iepazinās ar Īpašuma departamenta direktora Oļega Burova, arhitektu Jura Pogas un Austra Mailīša sagatavoto prezentāciju par Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projektu. 

Prezentēs Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projektu

2016-08-26

Pirmdien, 29.augustā, plkst.13.30 Rīgas domes Sēžu zālē (Rātslaukumā 1) kultūras ministre Dace Melbārde kopā ar Rīgas domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Andri Ameriku iepazīsies ar Īpašuma departamenta direktora Oļega Burova, arhitektu Jura Pogas un Austra Mailīša sagatavoto prezentāciju par Mežaparka Lielās estrādes rekonstrukcijas projektu. 

Rīgas pašvaldība kopā ar Nodarbinātības valsts aģentūru dalās pieredzē par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā

2016-08-26

Šodien, 25.augustā, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar RD Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu tikās ar Nodarbinātības valsts aģentūras direktora vietnieci Inesi Šteinu un skolu direktoriem, kuru jaunieši ir nodarbināti šovasar pašvaldībā.

Rīgas pašvaldība un Nodarbinātības valsts aģentūra dalīsies pieredzē par skolēnu nodarbinātību vasaras brīvlaikā

2016-08-24

Lai informētu sabiedrību par Rīgas pašvaldībā īstenoto Nodarbinātības valsts aģentūras skolēnu nodarbinātības pasākumu vasaras brīvlaikā, ceturtdien, 25.augustā, plkst.15.00 Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar RD Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu tiksies ar Nodarbinātības valsts aģentūras direktora vietnieci Inesi Šteinu un Rīgas skolu direktoriem, kuru jaunieši ir nodarbināti šovasar pašvaldībā. 

Dome uzdod īpašniekiem 6 mēnešu laikā sakārtot graustu Torņakalna ielā 2

2016-08-22

Šodien, 2016. gada 22.augustā, Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti  apstiprināja lēmumu par grausta Torņakalna ielā 2 piespiedu sakārtošanu.

Rīgas skolās turpinās remonti 

2016-08-15

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, Rīgas skolās notiek plašākie remontdarbi pēdējos gados.

 

Ieslēdz Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas sākumskolas ēkas fasādes apgaismojumu

2016-08-10

Vēlā vakara stundā, 9.augustā, Rīgas domes Īpaśuma departamenta direktora Oļega Burova pavadībā, tika iedegts fasādes apgaismojums Rīgas Centra Humanitārās vidusskolas sākumskolas ēkai Kr.Barona ielā 116.

Pie Deglavas ielas kalna jau šoruden būs pieejams vērienīgs sporta un atpūtas komplekss

2016-08-10

Patlaban  līdzās Rīgas 84.vidusskolai, Lielvārdes ielā 141, kas atrodas pie Deglava ielas kalna, tiek veidots vērienīgs sporta un atpūtas komplekss, kura lielākā daļa gan skolēniem, gan iedzīvotājiem būs pieejama jau šoruden. Ar paveiktajiem teritorijas labiekārtošanas darbiem trešdien iepazinās Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un audzēkņiem no dažādām skolām.

Rīgas domes vadība iepazīsies ar paveiktajiem teritorijas labiekārtošanas darbiem līdzās Rīgas 84.vidusskolai pie Deglavas ielas kalna

2016-08-09

Trešdien, 10.augustā, plkst.10.30 Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks kopā ar Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu un audzēkņiem no dažādām skolām iepazīsies ar paveiktajiem teritorijas labiekārtošanas darbiem līdzās Rīgas 84.vidusskolai, Lielvārdes ielā 141, kas atrodas pie Deglava ielas kalna.

Pārbaudīs Rīgas Centra humanitārās  vidusskolas sākumskolas ēkas  fasādes apgaismojumu

2016-08-08

Otrdien, 9.augustā, plkst.22.30 Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs kopā ar atbildīgajiem darbiniekiem, skolas vadību, audzēkņiem un viņu vecākiem pārbaudīs fasādes apgaismojumu Rīgas Centra humanitārās vidusskolas sākumskolas ēkai Kr.Barona ielā 116.

Restaurē vēsturiskās fasādes Rīgas 1.slimnīcas un Latvijas Ugunsdzēsības muzeja ēkai 

2016-08-01

Šodien, 1.augustā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kopā ar Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidentu akadēmiķi Ojāru Spārīti un Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, iepazinās ar paveiktajiem restaurācijas darbiem Latvijas Ugunsdzēsības muzejā un Rīgas 1.slimnīcā.  

Novērsīs skeitbordista radītos bojājumus atjaunotā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja stiklotajā ātrijā

2016-08-01

No 1. līdz 12.augustam tiks novērsti skeitbordista radītie bojājumi atjaunotajā Latvijas Nacionālā mākslas muzeja stiklotajā ātrijā.

Rīgas domes vadība iepazīsies ar paveiktajiem restaurācijas darbiem Latvijas Ugunsdzēsības muzejā un Rīgas 1. slimnīcā

2016-07-29

Pirmdien, 1.augustā, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kopā ar Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidentu akadēmiķi Ojāru Spārīti un Īpašuma departamenta direktoru Oļegu Burovu, iepazīsies ar paveiktajiem restaurācijas darbiem Latvijas Ugunsdzēsības muzejā un Rīgas 1.slimnīcā. 

Rīgas domes Īpašuma departamentā jūlija mēnesī strādājošie jaunieši tiksies ar domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu

2016-07-28

Šodien, 28.jūlijā, plkst.12.30 Rīgas domes Portretu zālē Īpašuma departamentā jūlija mēnesī strādājošie jaunieši tiksies ar domes priekšsēdētāju Nilu Ušakovu.