Izdrukāt


Noskaidroti 10 LMA studenti, kuri radīs monumentālus glezniecības darbus uz Rīgas izglītības iestāžu fasādēm

2017-04-20

2017. gadā Rīgā tiks īstenoti deviņi pirmsskolas un viens skolas fasādes apgleznojums. Sīvā konkursā tika nolemts, ka pirmsskolas fasādes šogad apgleznos Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) studenti Kristīne Kutepova, Baiba Ābelīte, Miķelis Mūrnieks, Kaspars Iļjins, Ansis Rozentāls, Ella Mežule, Zahars Znaidjanovs, Jana Šandibina, savukārt skolas fasādi apgleznos Sabīne Ostrovska.

Parakstīs Mežaparka Lielās estrādes pārbūves līgumu 

2017-04-19

Ceturtdien, 20.aprīlī, plkst.11 Mežaparka Lielajā estrādē parakstīs pārbūves līgumu, kas paredz skatītāju zonas un estrādes pielāgošanu 2018.gada XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.

Atklāta Rīgas Dzemdību nama atjaunotā fasāde

2017-04-12

Šodien, 12.aprīlī, Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks,  Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs un Rīgas Dzemdību nama valdes priekšsēdētāja Santa Markova atklāja atjaunoto ēkas fasādi ar trīs magnolijas koku iestādīšanu.

Zināmi konkursa par Rīgas izglītības iestāžu ēku apdari uzvarētāji 

2017-04-07

Rīgas domes Īpašuma departaments informē, ka konkursa komisija ir izvērtējusi profesionālo mākslinieku, dizaineru un arhitektu iesniegtos projektus konkursā par Rīgas izglītības iestāžu ēku apdari un paziņo tā rezultātus. 

Topošās Rīgas 64.vidusskolas sākumskolas ēkas Burtnieku ielā 34 rekonstrukcijas un teritorijas labiekārtošanas darbu apskate

2017-03-30

Šobrīd ir paveikta puse no plānojamiem ēkas apdares darbiem. Norit dažādu sistēmu montāžas darbi - ūdensvada, apkures, vēdināšanas, utt.  Ēkai tiks atjaunota ne tikai fasāde, bet uzlabota arī tās energoefektivitāte.  Uzsākti ir arī teritorijas labiekārtošanas darbi. Teritorijā no jaunā mācību gada tiks izveidots futbola laukums, divi multifunkcionālie laukumi, skrejceļi ar gumijotu segumu. Uzstādītas jaunas rotaļu un ielu vingrošanas iekārtas. Sporta laukums būs pieejams arī apkārtējo māju iedzīvotājiem. Atjaunotajā ēkā no 1. septembra mācīsies 460 Rīgas 64. vidusskolas sākumskolas audzēkņi.

Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas iepirkuma konkursā saņemti trīs piedāvājumi 

2017-03-24

Mežaparka estrādes pārbūves 1.kārtas iepirkuma konkursā saņemti trīs piedāvājumi, kas par sešiem līdz desmit miljoniem eiro pārsniedz tam paredzēto finansējumu, informējot par konkursa pretendentiem, norādīja Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Olegs Burovs.

Informēs par Mežaparka Lielās estrādes 1. kārtas pārbūves iepirkuma konkursā saņemtajiem piedāvājumiem

2017-03-23

Piektdien, 24.martā, plkst. 14.00 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5, 302. kabinetā) notiks iknedēļas Mežaparka Lielās estrādes pārbūves projekta sanāksme. Tajā informēs par iepirkuma konkursā saņemtajiem piedāvājumiem. 

"Dienas personība": Pašvaldības atbalsts vēsturisku ēku restaurācijai

2017-03-10

RīgaTV24 studijā viesojas Rīgas domes Īpašumu departamenta direktors Oļegs Burovs un studentu korporācijas "Tervetia" biedrs Mārcis Plūme. Raidījumā "Dienas personība" notiek saruna par Rīgas pašvaldības atbalstu vēsturisku ēku restaurācijai. Burovs stāsta, ka Rīgā ir vairāki simti namu, kuri ir pieskaitāmi pie kultūrvēsturiskiem pieminekļiem.

Kultūras pieminekļu atjaunošanai iesniegtie projekti ievērojami pārsniedz pašvaldības piešķirto līdzfinansējumu

2017-03-06

Šodien, 6.martā, Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija atvēra 91 projektu pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai vai atjaunošanai.

Atvērs projektu pieteikumus pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai vai atjaunošanai

2017-03-03

Pirmdien, 6.martā, plkst.10.00 Rīgas domes Vidi degradējošu būvju komisija (R.Vāgnera ielā 5, 302.kabinetā) atvērs 91 projektu pieteikumus pašvaldības  līdzfinansējuma saņemšanai kultūras pieminekļu restaurācijai vai atjaunošanai. 

Aiz katras profesijas stāv cilvēks, kurš vēlas tikt pamanīts un novērtēts! Marts - mūsu "Klientu servisa mēnesis". 

2017-03-03

Rīgas domes Īpašuma departaments jau trešo gadu piedalās šajā kampaņā un ir par kvalitatīvu un izdevušos sadarbību starp klientu un tā apkalpotāju.

Lemj par četru graustu sakārtošanu

2017-02-27

Šodien, 27. februārī Rīgas domes Īpašuma komitejas sēdē deputāti lēma par četru  graustu sakārtošanu piespiedu kārtā.

Rīgas skolu ēku noformēšanas konkursā atlasīti 11 realizējami mākslas darbi

2017-02-21

Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu ēku fasāžu noformēšanas konkursā tika iesniegti 67 monumentālās glezniecības mākslas darbu projekti. Pirmajā konkursa komisijas sēdē no visiem projektiem tika atlasīti 11, kurus noteikti realizēs. Pārējo pieteikumu izvērtēšana vēl nav noslēgusies.

Izvērtēs Rīgas izglītības iestāžu ēku fasāžu noformēšanai pieteiktos mākslas darbu projektus

2017-02-17

Pirmdien, 20.februārī, plkst.14.00 Rīgas domes Īpašuma departamentā (R.Vāgnera ielā 5, 3.stāva zālē, 302.kabinetā) konkursa komisija izvērtēs Rīgas pašvaldības izglītības iestāžu ēku fasāžu noformēšanai iesniegtos 67 monumentālās glezniecības mākslas darbu projektus.

Video: “Ēnu diena” Rīgas domes Īpašuma departamentā

2017-02-16

Trešdien, 15. februārī, visā Latvijā norisinājās starptautiskā “Ēnu diena.” Jau ceturto gadu “Ēnu dienā” piedalījās arī Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs.